Ogłoszenia XI Niedziela zwykła

XI NIEDZIELA 16 CZERWCA 2024 R.

1. W poniedziałek na Mszy św. o godz.19.00 naszej młodzieży zostanie udzielony sakrament bierzmowania. Udzieli go Ks. Biskup Jewgienij Zinkowski biskup pomocniczy Karagandy z
Kazachstanu.
2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
3. W czwartek o godz. 8.30 Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego dla dzieci i młodzieży z naszych szkół.
4. Zwolniły się dwa miejsca na pielgrzymkę do Hiszpanii. Zainteresowanych pielgrzymką proszę o kontakt ze mną.
5. W piątek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
6. Składka w niedzielę gospodarczą wyniosła 3tys.456 zł. i 45 gr. Za każdą ofiarę składam serdeczne – Bóg zapłać.
7. W przyszłą niedzielę ,będziemy modlić się za wszystkich ojców z okazji Dnia Ojca.
9. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni.
10. Serdecznie dziękuję za dary na stół na plebanię – Bóg zapłać.
11. Błogosław nas Ojcze w naszej codzienności, ucz nas takiej wolności, abyśmy w każdym czasie żyli jak chrześcijanie.