Ogłoszenia Wniebowstąpienie

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

12 MAJA 2024

1. Dzisiejsza składka w kościele przeznaczona zostanie na renowację naszego głównego ołtarza. Za każdą złożoną ofiarę na tacę z całego serca składam serdeczne Bóg zapłać.
2. Bardzo serdecznie zapraszam rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w czwartek o godz.19.00 do sprzątania wnętrza kościoła i wokół świątyni. Bóg zapłać.
3. Próby dla dzieci przygotowujących się I Komunii św. od poniedziałku do czwartku o godz.16.15.
4. Spowiedź święta dzieci przed I Komunią św. w piątek o godz.16.15. Natomiast spowiedź św. dla rodziców, chrzestnych rodzeństwa i krewnych w piątek od godz.18.45.
5. W przyszłą niedzielę 19 maja na Mszy św. o godz. 10.30 w naszym kościele przystąpi do I Komunia św. 38(trzydzieścioro ośmioro) dzieci. Zbiórka przed kościołem o godz.10.15. Miejsca
w ławkach i w kościele bardzo proszę zostawić dla rodziców i chrzestnych. Proszę o modlitwę w intencji tych dzieci.
6. Nabożeństwo majowe w dzień powszedni o godz.17.30. W piątek w połączeniu z nabożeństwem koronka do Miłosierdzia Bożego, a w niedzielę o godz. 14.30.
7. W przyszłą niedzielę, będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
8. Na pielgrzymkę do Hiszpanii w październiku zwolniły się dwa miejsca. Można się zapisać.
9. W tym tygodniu, będę na nabożeństwach majowych w Nowej Wsi w poniedziałek, a w sobotę w Miroszce. Spotkania o godz.19.00.
10. Bóg zapłać za otrzymane dary na stół na plebanię.
11. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Czesława Kolmera l.73 zam. przy ul. Jasnej i śp. Jerzego Sucharskiego l.63 zam. w Arcugowie. Pogrzeby odbyły się w tygodniu.