Ogłoszenia XXVIII Niedziela zwykła

XXVIII NIEDZIELA 13 PAŹDZIERNIKA 2024 R.

1. W dzisiejszą niedzielę, obchodzimy XXIV „Dzień Papieski” pod hasłem: Ewangelia starości i cierpienia. W tym dniu w całej Polsce zbierane są ofiary na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z rodzin ubogich i młodzieży z bardzo dobrymi wynikami w nauce. W naszej parafii taką zbiórkę przeprowadza młodzież przed kościołem.
2. W dzisiejszą drugą niedzielę miesiąca składka gospodarcza w kościele zostanie przeznaczona na renowację naszego ołtarza. Za każdą ofiarę złożoną na ten cel, bardzo serdecznie dziękuję – Bóg zapłać.
3. W poniedziałek obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim Nauczycielom i Wychowawcom oraz Pracownikom Szkoły i Przedszkola w zmienionej rzeczywistości nauczania życzę siły i zdrowia, Bożego błogosławieństwa, darów Ducha Świętego i opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy w dziele wychowania młodego pokolenia.
4. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.
5. Przypominam o Nabożeństwach Różańcowych o godz. 17.30 w dzień powszedni, a w niedzielę o godz. 14.30. Każdego dnia wyznaczone grupy prowadzą różaniec.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła.
9. Do wieczności Pan Bóg powołał śp. Piotra Glińskiego l. 70 zam. przy ul. Długiej. Pogrzeb we wtorek o godz.10.00.

Niech Pan Jezus prowadzi nas drogami światła Bożego, abyśmy zawsze pamiętali, że Bóg jest jedyną i najważniejszą drogą naszego życia.