Ogłoszenia XXVI Niedziela zwykła

NIEDZIELA XXVI ZWYKŁA 29 WRZEŚNIA 2024 R.
1. Na powodzian zebrano w ubiegłą niedzielę 5tys. 300zł. Bóg zapłać za waszą kochani wrażliwość i okazane w ten sposób serce.
2. Dzisiaj spotkanie z młodzieżą klas VIII początek o godz.15.00 na Mszy św. i później dalsza część spotkania.
3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z różańcem.
4. Od wtorku 1 października rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe ku czci M a t k i Bożej R ó ż a ń c o w e j. Razem z Maryją i Jej Synem będziemy rozważali tajemnice ich życia i powierzali Im nasze życiowe intencje. Nabożeństwa różańcowe będą o godz.17.30, a w niedzielę o godz.14.30. Każdego dnia inna grupa, będzie prowadziła różaniec. W tym tygodniu we wtorek, proszę o prowadzenie klasy od 1 do 4, w środę i sobotę proszę Żywy Różaniec, w czwartek proszę ministrantów, w piątek klasy 5 do 8. Dzieci we wtorek otrzymają specjalne plansze na różaniec.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek po wieczornej Mszy św. modlitwa o powołania do służby Bożej. W piątek od godz.15.30 okazja do spowiedzi świętej. Komunia święta będzie udzielana co pół godziny. Koronka do Miłosierdzia Bożego z Litanią do Serca Jezusowego w łączności z różańcem. W I sobotę miesiąca modlitwa Żywego Różańca o godz.17.30.
6. Odwiedziny chorych w piątek wioski poza Niechanowem, a w sobotę w Niechanowie. Początek od godz.9.00.
7. Niedzielę 6 października po Mszy św. o godz. 15.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dla klas I Ponadpodstawowych.
8. W dzień Matki Bożej Różańcowej w poniedziałek 7 października na Mszy św. o godz.18.00 poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.
9. Dekanalny Dzień Skupienia dla wspólnoty Żywego Różańca będzie w Powidzu. Początek o godz.12.30. Jest zorganizowany autobus,  który wyjedzie z Niechanowa o godz.12.00 spod kościoła. Chętnych na wyjazd proszę o zgłaszanie się do piątku do mnie lub do Zelatorek poszczególnych Róż.