Ogłoszenia XXV Niedziela zwykła

NIEDZIELA XXV ZWYKŁA 22 WRZEŚNIA 2024 R.
1. Dzisiaj po Mszy św. o godz.11.00 spotkanie w kościele dla rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św.
2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
3. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek po Mszy św. o godz. 18.00.
4. W piątek 27 września o godz. 16.30 w kościele katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
5. Spotkanie dla Młodzieży Klas VIII w niedzielę 29 września – początek Mszą św. o godz.15.00, a w niedzielę 6 października po Mszy św. o godz. 15.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dla klas I ponadpodstawowych.
6. Spotkanie organizacyjne dla Pielgrzymów udających się do Hiszpanii będzie w sobotę 28 września po Mszy św. o godz.18.00 w kościele. Będzie też uzupełnienie brakujących danych.
7. Polecam lekturę Przewodnika Katolickiego.
8. Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie świątyni.
9. Bóg zapłać za wszystkie otrzymane dary na stół na plebanię.
10. Ogłoszenie zbiórki na powodzian przez Ks. Prymasa – osobny komunikat.
11. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Annę Cieślewicz – Greń l.44 pochodzącą z naszej parafii i śp. Edmunda Gruszczyńskiego l.77, również wiele lat mieszkał w naszej parafii. Pogrzeby odbyły się w sobotę. Jeden u nas, drugi w Ostrowite Prymasowskim.

Niech Chrystus nasza Droga i Życie błogosławi naszą codzienność.