Ogłoszenia XXIV Niedziela zwykła

NIEDZIELA XXIV ZWYKŁA 15 WRZEŚNIA 2024 R.

1. We wtorek rocznica napadu Związku Radzieckiego na Polskę. Będziemy obchodzić Dzień Golgoty Wschodu. Módlmy się za naszą Ojczyznę.
2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
3. W środę święto Stanisława Kostki – Patrona Polski i Młodzieży. Biuro parafialne będzie nieczynne. Czynne w czwartek i piątek po wieczornej Mszy.
4. W przyszłą niedzielę 22 września po Mszy św. o godz.11.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św.
5. W drugą niedzielę miesiąca składka gospodarcza wyniosła 3 tys. 674zł i 24 gr. Bardzo serdecznie dziękuję Drogim Parafianom i Gościom za złożone ofiary – Bóg zapłać. Dziękuję także za ofiary
przesłane na konto parafialne w wysokości 1200zł.
6. Bóg zapłać wszystkim pielgrzymom, którzy byli w Częstochowie i w Gidlach za stworzoną wspólnotę, modlitwę i takie Boże przeżycie spotkań z Matką Bożą. Dziękuję Firmie Pana Stanisława Mazurka i jego kierowcom Mariuszowi i Michałowi za piękną i bezpieczną jazdę.
7. Bóg zapłać Paniom za sprzątanie kościoła.
8. Polecam lekturę Przewodnika Katolickiego.
9. Serdeczne Bóg zapłać za dary ofiarowane na stół na plebanię.
10. Niech Ten, Który jest Miłością prowadzi nas w kolejnym tygodniu naszego życia.