Ogłoszenia XXIII Niedziela zwykła

NIEDZIELA XXIII ZWYKŁA 8 WRZEŚNIA 2024 R.
1. Dzisiejsza składka w kościele zostanie przeznaczona na renowację ołtarza głównego oraz na odnowione dwa obrazy z bocznego ołtarza. Koszt odnowienia tych obrazów to 36tys. zł. Za każdą złożoną ofiarę w kościele i te indywidualne, a także modlitwę w intencji naszej wspólnoty parafialnej składam serdeczne Bóg zapłać.
2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Wychowania – Kwartalne Dni Modlitw za Dzieci, Młodzież i Wychowawców.
3. Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu parafii panu Wojciechowi Kędzierskiemu za katechizowanie dzieci i młodzieży w naszej Szkole Podstawowej i w parafii. Niech Jezus Chrystus błogosławi w dalszych wezwaniach i nauczaniu oraz wychowaniu młodego pokolenia. W miejsce pana Wojciecha zgodziła się powrócić do naszej szkoły pani Alicja Piasek. Życzymy jej siły i błogosławieństwa Bożego oraz Ducha Świętego w nauczaniu lekcji religii.
4. Wyjazd do Częstochowy i do sanktuarium Matki Bożej w Gidlach we wtorek 10 września o godz. 5.15 sprzed kościoła. Można się jeszcze zapisać.
5. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek po Mszy św. o godz. 18.00.
6. W sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego
7. W sobotę 21 września we Wrześni przeżywać będziemy Święto Młodych Kostka 2023 pod hasłem: Zaufaj Drodze. Kto z młodzieży chciałby w tym spotkaniu uczestniczyć proszę o zgłoszenie się do mnie.
8. W niedzielę 22 września po Mszy o godz. 11.00 spotkanie w kościele dla rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św.
9. Polecam lekturę Przewodnika Katolickiego.
10. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni.
11. Bóg zapałać za wszystkie otrzymane dary na stół na plebanię.