Ogłoszenia XXI Niedziela zwykła

NIEDZIELA XXI ZWYKŁA 25 SIERPNIA 2024 R.

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz.14.00, będziemy dziękować Panu Bogu za dar tegorocznych plonów. Nie będzie Mszy św. o godz.15.00.
2. W poniedziałek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msza św. o godz. 18.00, a nabożeństwo połączone z apelem Jasnogórskim o godz.20.30. Serdecznie zapraszam Drogich Parafian i Gości do wspólnej modlitwy.
3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
4. W przyszłą niedzielę rocznica wybuchu II Wojny Światowej.
5. Przypominam o pielgrzymce z naszej parafii do Częstochowy 10 września. Trwają zapisy. Koszt wyjazdu to 100 zł.
6. Bóg zapłać panu Tomaszowi Wawrzyniakowi za dar pracy przy uformowaniu żywopłotu na plebanii od strony ul. Różanej. Teraz wygląda wszystko bardzo pięknie.
7. Bóg zapłać za dary na stół na plebanię.
8. Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie świątyni.