Ogłoszenia XVIII Niedziela zwykła

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 4 SIERPNIA 2024 R.
1. Dzisiaj przypada wspomnienie św. Jana Marii Vianneya patrona proboszczów.
2. Trwa miesiąc modlitw o trzeźwość narodu polskiego.
3. Bardzo serdecznie dziękuję za przyjęcie pielgrzymów udających się do Częstochowy na rowerach z Rogowa. Parafia ugościła pielgrzymów rowerowych z Rogowa obiadem przygotowanym przez panią Grażynę Zielińską. Dziękuję za upieczone placki. Dziękuję pani kierownik OHP Grażynie Kozaneckiej i pracownikom za umożliwienie skorzystania ze stołówki w pałacu. Bóg zapłać.
4. We wtorek przypada święto Przemienienia Pańskiego.
5. W środę do południa biuro parafialne, będzie nieczynne ze względu na moją wizytacje w kolejnych parafiach dekanatu Trzemeszeńskiego przed Ks. Prymasem.
6. W przyszłą niedzielę składka w kościele zostanie przeznaczona na dalsze prace konserwacyjne naszego głównego ołtarza oraz na renowację dwóch obrazów z bocznego ołtarza.
7. Serdecznie dziękuję za sprzątanie świątyni.
8. Polecam lekturę Przewodnika Katolickiego.

Bóg umocni nasze dusze, a przede wszystkim napełni nas miłością, byśmy się stali świadkami wiary i miłości tam, gdzie będziemy.