Ogłoszenia X Niedziela zwykła

X NIEDZIELA ZWYKŁA 9 CZERWCA 2024 R.

1. Bóg zapłać drogim Parafianom i Gościom za obecność i wspólną modlitwę podczas oktawy Bożego Ciała oraz udział w procesji w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dziękuję Służbie Liturgicznej Ołtarza, dziękuję panu organiście, dziękuję panom Dariuszowi Kozaneckiemu i Arturowi Zybała za pomoc przy ustawianiu ołtarza przy popiersiu św. Jana Pawła II, dziękuję panom Strażakom za niesienie baldachimu i asyście, Paniom niosącym różaniec i feretron, także młodzieży, dzieciom sypiącym kwiatki, pani katechetce. Dziękuję Panu Krzysztofowi Trzaskawka z Pelikana za ofiarowane słodkości dla dzieci. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wyznanie naszej wiary Bóg zapłać.
2. W dzisiejszą drugą niedzielę miesiąca składka w kościele zostanie przeznaczona na renowację ołtarza. Za każdą złożoną ofiarę na ten cel serdecznie dziękuję.
3. Biuro parafialne w poniedziałek będzie nieczynne.
4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
5. Nabożeństwa czerwcowe w łączności z Mszami św.
6. Kandydaci do bierzmowania swoje spotkania będą mieli w piątek godz.18.00. Spowiedź dla kandydatów i rodziców oraz świadków w piątek o godz.19.00 natomiast spotkanie kandydatów ze świadkami w sobotę po Mszy św. wieczornej. Bierzmowanie będzie 17 czerwca o godz.19.00.
7. W sobotę o godz.15.00 na placu przy pałacu w Niechanowie będzie Dzień Dziecka z różnymi atrakcjami, zabawami, kiełbaskami z grilla, drożdżówkami, ciastami, będzie Policja, Straż Pożarna różne jeszcze stanowiska. Zapraszamy dzieci z terenu wsi Niechanowo Sołtys i Rada Sołecka, Ośrodek Szkolno- wychowawczy OHP i Proboszcz parafii z Radą Duszpasterską.
9. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni.
10. Bardzo dziękuję Drogim Parafianom za dary na stół na plebanię.
11. Do wieczności Pan Bóg powołał śp. Zofię Skweres l. 100 zam. przy ul. Miodowej. Pogrzeb odbył się w sobotę.