Ogłoszenia Trójcy Świętej

NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 26 MAJA 2024 R.

1. Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom, pani Dorocie katechetce, dzieciom, panu organiście, służbie liturgicznej. Bóg zapłać za złożony dar ołtarza na renowacje głównego ołtarza. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom tej pięknej parafialnej uroczystości.
2. Dzieci próbę sypania kwiatków, będą miały we wtorek o godz.16. 00. Bardzo proszę o przyniesienie kwiatków do sypania, aby dzieciom ich nie zabrakło.
3. W środę wieczorem Msza św. o Najświętszym Sakramencie z procesją Eucharystyczną. Prosimy do procesji asystę liturgiczną ministrantów i kandydatów, Strażaków i Panów Radnych do niesienia baldachimu i do asysty, Panie z Żywego Różańca, młodzież strażacką do niesienia feretronu, rodziców dzieci Komunijnych o niesienie drugiego feretronu. Zapraszam dzieci do sypania kwiatków, zapraszam Drogich Parafian w środę i przez całą oktawę Bożego Ciała.
4. W czwartek UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA – BOŻE CIAŁO. Msze św. w kościele o godz. 8.30 i 11.00 – po tej Mszy św. wyruszy z kościoła Procesja Bożego Ciała i przejdzie ul. Parkową, Radosną, Kwiatową i końcówką ul. Różanej. Proszę o zbudowanie ołtarzy na tej trasie według podanego w ubiegłą niedzielę planu.
5. Bardzo proszę dzieci, które miały w tym roku I Komunii św. o uczestnictwo w procesji w albach i ustawienie się za dziewczynkami sypiącymi kwiatki. Dziewczynki mogą sypać kwiatki.
6. Msze św. przez Oktawę Bożego Ciała o godz. 18.00 z procesją wokół kościoła.
7. Nabożeństwa majowe będą w poniedziałek po rannej Mszy św., wtorek o godz.17.30, a w środę i piątek w połączeniu z procesją. Natomiast czerwcowe w tym tygodniu będzie po Mszy św. o godz.18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.
8. We wtorek nabożeństwo majowe będzie w Goczałkowie przy figurze Matki Bożej o g.19.30 natomiast w Niechanowie przy ul. Miodowej w piątek o g. 19.15. i przy ul. Polnej także w piątek 31 maja o g. 20.00. Serdecznie zapraszam.
9. W tym tygodniu przypada I- wsza sobota miesiąca. Różaniec o godz. 17.30. Proszę o prowadzenie różańca wspólnotę Żywego Różańca.
10. W przyszłą niedzielę 2 czerwca obchodzimy Dzień Dziękczynienia Bogu za Jego opiekę nad nami i całym światem. W tym dniu przeprowadzana jest we wszystkich parafiach zbiórka przed kościołem na budowę Centrum Opatrzności Bożej w Wilanowie. W naszej parafii taką zbiórkę przeprowadzimy w przyszłą niedzielę.